Damat Bayıldı 9. Bölüm

Damat Bayıldı'nın 9. Bölümünde; Geçtiğimiz hafta sunuma sadece tatlı çıkarabilen ve tatlının vanilyasını fazla kaçırdıkları için yarışmacılara ve damada “acı tatlı” sunan Kaynana Emine Hanım ve gelini Şüheda Hanım, bu hafta menüyü tamamlayabilecek mi?

Herkesi eleştiri yağmuruna tutan Emine Hanım’ı bakalım kendi gününde neler bekliyor?
Geçtiğimiz hafta çeyrek altını annesine veren Damat Şehmus, bu hafta eşinin gönlünü alabilecek mi?

 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!