Damat Bayıldı 3. Bölüm

Damat Bayıldı 3. Bölümünde; Yarışmanın merakla beklenen ismi Emine Hanım, güne damga vurmaya hazırlanıyor. Kimsenin yemeğini beğenmeyen, herkesi eleştiren Emine Hanım bu kez diğer kaynanaların diline düşüyor. Gelin Şüheda, kaynanası Emine Hanım’ın eleştirilerinin kurbanı mı olacak?
Dediğim dedik annesi ve eşi arasında kalmaktan bir hayli korkan damat Şehmus, çok zor bir seçimle karşı karşıya kalacak. Acaba Şehmus’u bekleyen korkunç sürpriz ne?
Yemeklerini zamanında yetiştirememekten korkan gelin ve kaynanayı stres dolu anlar bekliyor. 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!