Damat Bayıldı 2. Bölüm

Damat Bayıldı 2. Bölümünde; İstanbul’dan gelin Gülten ve kaynana Nurten Hanım’ı ağırladı. 4 yıldır evli olan Gülten ve eşi Cenk’in tanışma hikâyesi ise bir hayli ilginç. İlk görüşte eşini hiç beğenmeyen Nurten, evlenmeye bakalım nasıl ikna olmuş?
İlk gün Gelin Fatoş’un yemeklerini eleştiren Gelin Gülten, bu kez eleştiri oklarının hedefi oldu. Ayrıca gelin ve kaynananın mutfakta yaptığı bir hata, diğer yarışmacıları çileden çıkardı. İlk bölümde eleştirileriyle bir hayli iddialı çıkış yapan Emine Hanım, bu bölümde de şaşırtmaya devam etti.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!