Damat Bayıldı 33. Bölüm

Damat Bayıldı 33. Bölümünde; Nesrin ve Nursel Hanım günün yarışmacıları... Damat Bayıldı’nın mutfağında deneyimli olan Nesrin, rakiplerine şans tanımak istemiyor. Songül Hanım ve Nesrin Hanım arasındaki gerginlik ise yine gün yüzüne çıkacak. Gelinler ve kaynanalar arasında günün konusu ise trip atma. Bakalım gelinler, eşlerine trip atıyor mu? Kaynanalar gerçekleri belki de ilk kez öğrenecekler.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!