Damat Bayıldı 30. Bölüm

Damat Bayıldı 30. Bölümünde; haftanın finalinin yarışmacıları Hatice Hanım ve Vildan Hanım... Günlerdir rakiplerini çileden çıkaran Vildan Hanım bakalım bu kez neler yapacak? 
Gelininden rahatsızlığını sürekli dile getiren Hatice Hanım ise bu kez herkesi şaşırtacak! Damat Emre ise arada kalmaktan şikâyetçi. Yarışmacıların puanları ise birbirine çok yakın. Bakalım Onur Büyüktopçu kimlere kaç puan verdi? 5 tam altının sahibi hangi aile olacak?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!