Damat Bayıldı 5. Bölüm

Damat Bayıldı 5. Bölümünde; Beklenen gün geldi! Haftanın finalinde Kaynana Hülya Hanım ve günlerdir herkesi eleştiri yağmuruna tutan gelin Yeliz var. Damat Sefa, çok zor zamanlar geçiren Yeliz’in mi,  ona destek olmak için yarışmaya katılan annesi Hülya Hanım’ın mı yemeğine bayılacak? Hem damadın çeyrek altını, hem de büyük ödül için yarışacak gelin kaynanayı heyecan dolu bir gün bekliyor. Haftanın final bölümünde puanlar birbirine çok yakın… Gelin ve kaynanaların her biri birbirinden iddialı… Bakalım hangi aile en yüksek puanı alarak 5 tam altınla evine dönecek?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!