Damat Bayıldı 8. Bölüm

Damat Bayıldı'nın 8. Bölümünde; Geçtiğimiz hafta heyecandan yemekleri yetiştiremeyen Karşal ailesinin bu haftaki menüsü yine çok tartışıldı. 
İlk hafta masada tek çeşit yemek bulan damat Ferdi, bu sefer hazırlıklı geldi! Rukiye Hanım ve gelini Fatoş’da güçlü bir menü ile rakiplerinin karşısına çıktı. 
Geçtiğimiz hafta haksızlığa uğradığını düşünen Rukiye Hanım yemekleriyle bakalım kaynanaları bu kez ikna edebilecek mi?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!