Damat Bayıldı 16. Bölüm

Damat Bayıldı 16. Bölümünde; haftanın ilk günü iddialı çıkışlarıyla diğer kaynanalara göz açtırmayan Karadenizli Emine Hanım ve gelin adayı Elif yarıştı. Geldiği ilk günden beri adaşı Emine Hanım’la anlaşamayan ve her fırsatta kendisinin daha yetenekli olduğunu dile getiren Karadenizli Emine Hanım, bu hafta da heyecanına yenik düştü. Mutfaktaki tavırlarıyla herkesi çok şaşırtacak gelin adayı Elif, bu hafta damada yemeklerini beğendirebilecek mi?

 

 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!