Damat Bayıldı 10. Bölüm

 

Damat Bayıldı’nın nişanlı çifti Özge ve Burak haftanın finalinde yarışacaklar… Ve yine çiftin arasındaki yaş farkı gündem konusu… Ancak bu kez kaynana Azize Hanım bu durumdan memnun. 
Özge’nin önceki günlerde gelinlerle tartışması bu kez kendi gününde karşısına yeniden çıkacak. Rakiplerinin sert yorumlarına bakalım Özge Hanım’ın cevabı ne olacak? 
Azize Hanım ise Gülfem Hanım ile büyük bir tartışmaya girecek. Gülfem Hanım gözyaşlarına hakim olamazken diğer kaynanalar kimin tarafını tutacak?
Puanlar ise birbirine bu kez çok yakın. 5 tam altının sahibini Onur Büyüktopçu’nun kararı belirleyecek.

 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!