Damat Bayıldı 15. Bölüm

Damat Bayıldı 15. Bölümünde; en çok konuşulan yarışmacılardan Kaynana Emine Hanım ve gelini Şüheda bu haftaki menüleriyle yine eleştiri yağmuruna tutuldu. 
Emine Hanım,  yemeğini erken bitirip kalan sürede hamur açacağını iddia etmişti. Bakalım bu iddianın altından kalkabilecek mi? 
Diğer gelinler tarafından çok eleştirilen Şüheda, yaptığı yemeği eşine beğendirebilecek mi?
Haftanın birincisi ve 5 tam altının sahibi hangi aile olacak?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!