Damat Bayıldı 18. Bölüm

Damat Bayıldı 18. Bölümünde; 3. günün yarışmacıları: Yarışmaya bu hafta katılan Nesrin ve eşi Numan’ın annesi gibi gördüğü teyzesi Nursel Hanım. Yüksek puan vermekte bir hayli zorlanan kaynana ve gelinler,  bugünün yarışmacılarına cömert davranabilecek mi?
Geldiği günden beri herkesi eleştiren Nesrin kadar seçimler arasında kararsız kalan damat Numan’ı da çok zorlu bir gün bekliyor. 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!