Damat Bayıldı 17. Bölüm

Damat Bayıldı 17. Bölümünde; herkesin merakla beklediği Kaynana Gülfem ile gelin Ezgi yarıştı. Eleştirileriyle herkesin korkulu rüyası olan Ezgi, kendi gününde diğer gelinlerin diline düşecek. Kaynana odasında birbirleriyle sürekli atışan Kaynana Emine Hanım ve yarışmacı Gülfem Hanım arasında yine gerginlik çıktı. Kızartma yaparken gözlük takan Kaynana Gülfem Hanım, çabalarının sonunda kaynanalardan iyi puan alabilecek mi?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!