Damat Bayıldı 19. Bölüm

Damat Bayıldı 19. Bölümünde; günün yarışmacıları Emine Hanım ve gelini Şüheda Hanım oldu. 3 haftadır yaptıkları yemekler konusunda rakiplerinin eleştiri oklarına hedef olan gelin kaynanayı bu bölümde de bir hayli zorlu anlar bekliyor. 
Emine Hanım’ın en büyük rakibi ise adaşı Emine Hanım olacak. Ancak onlar bu kez kendilerinden eminler. Bakalım finale bir gün kala yarışmacıların alacakları puanlar neler olacak?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!