Damat Bayıldı 6. Bölüm

Damat Bayıldı 6. Bölümünde; Birinci bölüm yarışmacıları sözlü çiftimiz Ezgi-Yiğit ve gelininden pek de memnun görünmeyen Kaynana Gülfem Hanım oldu.

Çiftin arasındaki yaş farkı diğer yarışmacılar arasında tartışma konusu oluyor. “Aşkın yaşı var mıdır,  yok mudur?” sorusu gelin ve kaynanaları ikiye bölecek.  

Geçen haftanın yarışmacıları Rukiye ve Emine Hanım’a yemek beğendirmek bir hayli zor. Bakalım bu hafta Gülfem ve Yeliz Hanım onların beğenisini kazanabilecek mi?

Damat, yıllardır yemeğini yediği annesinin mi, yoksa gelin adayı Ezgi’nin mi yemeğine  bayılacak?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!