Fatmagül Tatilde 8. Bölüm

Astra Film’in yapımcılığını üstlendiği “Fatmagül Tatilde” ekibi bu hafta İspanya’nın cıvıl cıvıl mimarisiyle fark yaratan şehri Barselona’ya gitti. Fatmagül Fakı, programın 7’nci bölümünde renkli şehrin sokak sanatçılarıyla şakalaşıyor, futbolun mabedi Nou Camp Stadı’na gidip, Barselona'nın alametifarikalarından Sagrada Familia’yı gezdi. 

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.