Fatmagül Tatilde 2. Bölüm

Geçen hafta Tayland’a giden Fatmagül Fakı, programın 2’nci bölümünde de egzotik ülkedeki tatiline devam ediyor. Önce Phuket’teki her yaştan kaplanın yaşadığı ‘Tiger Kingdom’ parkına gidiyor; sonra Thai boks yapmak için ringe çıkıyor. James Bond serisinin Altın Tabancalı Adam filminin çekildiği adaya çıkıyor; oradan bir Müslüman köyündeki düğüne katılıyor. Leonardo DiCaprio’yu üne kavuşturan The Beach filminin çekildiği Phi Phi adalarının muteşem plajında denize giriyor. Sosyal medyada ‘fatmagultatilde’ hesaplarındaki takipçilerinin önerileri eşliğinde rotasını çiziyor. Şimdi bu eğlenceli, mizah dolu, heyecan verici geziye eşlik etme sırası Show TV izleyicisinde.

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.