Fatmagül Tatilde 10. Bölüm

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de izleyici, sosyal medya takipçileri nereye isterse oraya!
Astra Film’in yapımcılığını üstlendiği “Fatmagül Tatilde” ekibi bu hafta İzmir’den Ege Adaları’na bir gemi yolculuğuna çıkıyor. Geminin ilk durağı Yunanistan’ın Mora Yarımadası’ndaki Naflion oluyor. Fatmagül Fakı, 6 km’lik Korint Boğazı’nda bir kanal turuna katılıyor. Geminin ikinci gün durağı ise Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit oluyor. Tarihi, bereketli toprakları, sıcacık insanlarıyla kendine çeken adanın Hanya liman şehrinde bir gün geçiren Fakı, izleyicileri tam da yaz başında deniz, güneş, tarih dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
Fatmagül Fakı programda ayrıca sosyal medyada ‘fatmagultatilde’ hesaplarındaki takipçilerinin önerdiği yerleri görüyor; takipçilerin önerileri eşliğinde rotasını çiziyor. Şimdi bu eğlenceli, mizah dolu geziye eşlik etme sırası Show TV izleyicisinde…  

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.