Fatmagül Tatilde 13. Bölüm Final Fragmanı

“Fatmagül Tatilde” ekibi bu hafta Balkanlara; Bosna-Hersek’e gidiyor. Fatmagül Fakı, üç büyük imparatorluğa ev sahipliği yaptığı için ‘Avrupa’nın Kudüs’ü’ olarak anılan ülkenin başkenti Saraybosna’nın tarihi sokaklarında dolaşıyor, Mostar’a gidiyor; UNESCO’nun Dünya Mirası listelerinde gösterdiği Mostar Köprü’nden geçiyor; 220 metre yüksekliğindeki gizemli Bosna Piramitlerine tırmanıyor. Bir köy evine gidiyor ve iftar hazırlıklarına yardım ediyor.

Fatmagül Tatilde", final bölümüyle Show TV’de!

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.