Fatmagül Tatilde 4. Bölüm Fragmanı

Fatmagül Fakı, programın 4’üncü bölümünde Avrupa’nın romantik başkenti Paris’e gidiyor. Paris’i adım adım gezen Fakı, sokak satıcılarıyla futbol muhabbeti yapıyor, mesafeli ve soğuk olarak tanınan Fransızlarla sohbet etmeye çalışıyor, Eyfel Kulesi’nden tüm şehri seyrediyor, Sen Nehri’nde tura çıkıyor, Louvre Müzesi’nde Mona Lisa tablosuyla yan yana poz veriyor(!), Montmartre Tepesi’ne çıkıyor. 

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.