Fatmagül Tatilde 7. Bölüm

“Fatmagül Tatilde” ekibinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki renkli turu devam ediyor. Fatmagül Fakı, programın 7. Bölümünde safari turuna çıkıyor, caretta kaplumbağalarının uğrak yeri Akdeniz Plajı’na gidiyor, tarlasından taze taze çilek topluyor, çocuklarla organik ekmek yapıyor, Salamis Harabeleri’ni geziyor ve Kıbrıs'ın özel lezzetlerini tadıyor.

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.