Lezzet Akademisi 7. Bölüm

Lezzet Akademisi 7. Bölümünde; Cansu ve Ecem’in kıyasıya geçen rekabetleri kızların gücünü gösterdi! Ancak Ecem’in sakarlıkları bu rekabeti kaybetmesine mi yol açacak? Yarışmaya bu hafta katılan Furkan Akça, ilk bölüm heyecanını yenip, şeflerinden puanları toplayabilecek mi? Soğanın göz yaşartması karşısında yarışmacılar hangi taktikleri kullanacak? Fenomen şef İsmet Saz hangi yarışmacıya hediye verdi?  Tavadan yükselen alevler gibi, jüri ile yarışmacıların arasındaki gerginlik de artıyor! Yaşanan bu gerginlik nasıl sonuçlanacak?

Lezzet Akademisi’nin bu bölümde konuk jürisi yetenekli oyuncu Gonca Vuslateri! Eğlenceli kimliğiyle gittiği her yere renk katan oyuncu, yapılan yemekleri beğenecek mi? Köfte, piyaz menüsünde hangi yarışmacılara yüksek not verirken kimlere zayıf not verecek?

Lezzet Akademisi’nin diğer konuk jürisi Cüneyt Asan. Et üzerine olan engin tecrübesiyle bilinen Asan, köfteyle ilgili nasıl püf noktalardan bahsedecek? Tüm bu soruların cevabı Lezzet Akademisi’nin yeni bölümünde! 

Lezzet Akademisi’nin Türk Mutfağı’na armağan edeceği genç şef adaylarıyla tanışmak isteyenler ekran başına! 

Aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayı, geleneksel Türk mutfağının en lezzetli yemekleri, birbirinden renkli konuk jüriler ve tabii ki Lezzet Akademisi’nin muhteşem jürisi Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz, Şef Danilo Zanna… Berfin Erdoğan’ın yarışmacı koçluğu, Sedef İybar’ın sunuculuğunda geçecek kıyasıya bir rekabetin ekrana geleceği yepyeni yemek yarışması Lezzet Akademisi Show TV’de!

Hem ünlü yemeklerimizin hazırlanışındaki püf noktalarını görecek, hem klasik yemeklerimizin farklı uygulamalarıyla yeni fikirler edinecek hem de eğlence dolu bir yarışmanın heyecanını yaşayacaksınız.