Lezzet Akademisi 4. Bölüm

Lezzet Akademisi 4. Bölümünde; Bu hafta, fenomen şeflerin jüri masasının konukları ise Ersin Korkut ve Muhterem Çukadar!Yarışmacıların bu haftaki görevi, üç aşamalı süre sonunda eserlerini sunuma hazırlamış olmak. Bu süre kısıtlamasıyla kimin doğru mücadele edip başarılı olacağı ise merak konusu! Hijyen konusunda baştan beri sıkıntı çeken Eray’ın eldivenle çalışması hakkındaki olumsuz fikirleri değiştirebilecek mi? Sarma sarmanın inceliklerini öğrenmek isteyen herkes ekran başına! 30 yıllık mutfak ustası Muhterem Çukadar yaprak sarmanın, seçmenin, temizlemenin tüm inceliklerini Lezzet Akademisi’ne anlatıyor.

Lezzet Akademisi’nin Türk Mutfağı’na armağan edeceği genç şef adaylarıyla tanışmak isteyenler ekran başına! 

Aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayı, geleneksel Türk mutfağının en lezzetli yemekleri, birbirinden renkli konuk jüriler ve tabii ki Lezzet Akademisi’nin muhteşem jürisi Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz, Şef Danilo Zanna… Berfin Erdoğan’ın yarışmacı koçluğu, Sedef İybar’ın sunuculuğunda geçecek kıyasıya bir rekabetin ekrana geleceği yepyeni yemek yarışması Lezzet Akademisi Show TV’de!

Hem ünlü yemeklerimizin hazırlanışındaki püf noktalarını görecek, hem klasik yemeklerimizin farklı uygulamalarıyla yeni fikirler edinecek hem de eğlence dolu bir yarışmanın heyecanını yaşayacaksınız.