Hey Canlı / 4 Kasım 1. Kısım

Beren Saat’in büyük ilgi gören Benim Dünyam filmindeki hiç bir yerde yayılanmayan olay sahneleri sadece Hey Canlı’da. Sibel Can Erdem Kınay’ın yeni albümünde seslendirdiği Alkışlar adlı parçasına klip çekti. sibel Can’ın süpriz yeni klibi ve kamera arkası ekranların ilk ve tek haber magazin programı Hey Canlı’da. Show dünyasının ünlülerinde Madonnaya özenen özenene.. Hande Yener’den sonra hangi ünlü isim Madonna’ya rakip oldu? Serdar Ortaç’ın taş yağmuruna tutulduğu konserin perde arkasında neler yaşanıyor? Ekranların sevilen dizisi Adını Kalbime Yazdım’ın başrol oyuncuları Serhan Yavaş ve İpek Karapınar Hey Canlı’ya ilerleyen bölümlere dair çok özel tiyolar verdi. 

En özel haberler, en özel röportajlar, en çarpıcı görüntüler, gündeme damga vuran olaylar, dünya starları ve daha fazlası magazinin efsane programı Hey Canlı ile ekrana geliyor.

Kaliteden ödün vermeyen dopdolu içeriği, sanat dünyasının ünlü isimlerinin çok özel açıklamaları ve renkli dünyaya dair her şey Elif Ece Uzun'un sunumuyla “Hey Canlı”da sizleri bekliyor.