Hey Canlı / 16 Aralık 1. Kısım

Yapımcılığını C Yapım’ın üstlendiği, Özge Ulusoy’un sunduğu, ekranların tek magazin haber programı “Hey Canlı” bu haftada zengin içeriği, özel haberleri ve röportajları ile dopdolu...

HADİSE’DEN DOBRA DOBRA AÇIKLAMALAR

Hadise, Şeyda Coşkun’un eski sevgilisi ile aşk yaşadığı iddialarını ilk kez yanıtladı. Şeyda Çoşkun’un verdiği diyet vücudunu deforme mi etti?

SEREN SERENGİL EV

Seren Serengil yeni dekore ettiği muhteşem evinin kapılarını ilk kez Hey Canlı’ya açtı.

EMRAH’IN OĞLU TAYFUN’DAN ŞOK AÇIKLAMALAR

Sanatçı Emrah’ın oğlu Bursa’da bir pastanede garsonluk yaparken görüntülendi. Babası ile bir süredir görüşmeyen Tayfun’un çok özel görüntüleri ve açıklamaları Hey Canlı’da...

ESRA ERON’DAN BOŞANAN MURAT AŞIK’IN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALARI

Eski Türkiye Güzeli  Esra Eron’la altı yıllık evliliğini ani bir şekilde bitiren Murat Aşık ilk kez Hey Canlı’ya konuştu. Aldatma iddalarına ne yanıt verdi?

En özel haberler, en özel röportajlar, en çarpıcı görüntüler, gündeme damga vuran olaylar, dünya starları ve daha fazlası magazinin efsane programı Hey Canlı ile ekrana geliyor.

Kaliteden ödün vermeyen dopdolu içeriği, sanat dünyasının ünlü isimlerinin çok özel açıklamaları ve renkli dünyaya dair her şey Elif Ece Uzun'un sunumuyla “Hey Canlı”da sizleri bekliyor.