Hey Canlı / 18 Kasım 1. Kısım

Hande Yener’in yeni klibi ilk kez Hey Canlı’da. Dünyaca ünlü bir alışveriş merkezinin açılışında Hande Ataizi ve Özlem Yıldız’ın başına neler geldi? Hey Canlı kameraları Victoria’s Secret defilesindeydi. Secret meleklerinin yürek hoplatan görüntüleri ve defileden çok özel kareler Hey Canlı’da. Sahnelerin sevilen ismi Petek Dinçöz Kıbrıs’ı nasıl ayağa kaldırdı? Dinçöz ile Akdenizin incisinde çok çok özel bir söyleşi ilk kez ve sadece Hey Canlı’da. Demet akalın’ın 6 buçuk aylık bebeğini nasıl kameralara gösterdi. Çok özel görüntüler Hey Canlı’da. Hey Canlı İstanbul gecelerinin nabzını sizin için tutuyor. Gece hayatınında hiç görmedikleriniz, duymadıklarınız çok şaşıracağınız görüntüler Hey Canlı farkıyla Show TV’de!

En özel haberler, en özel röportajlar, en çarpıcı görüntüler, gündeme damga vuran olaylar, dünya starları ve daha fazlası magazinin efsane programı Hey Canlı ile ekrana geliyor.

Kaliteden ödün vermeyen dopdolu içeriği, sanat dünyasının ünlü isimlerinin çok özel açıklamaları ve renkli dünyaya dair her şey Elif Ece Uzun'un sunumuyla “Hey Canlı”da sizleri bekliyor.