Hey Canlı / 2 Aralık

Yılın magazin bombası İbrahim Tatlıses boşandı. Türk Sineması'nın büyük ismi Nebahat Çehre evinin kapılarını  ilk kez Hey Canlı’ya açtı. Çehre’nin evinden çok özel görüntüler ve keyifli bir röportaj  sadece Show TV ekranlarında. Cansu Dere Kenan İmirzalıoğlu ile yendien aşk yaşamaya mı başladı? Magazin dünyası bebek odası ihaneti ile sarsıldı. Fenerbahçe’de forma giyen futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin’in bir alışveriş merkezindeki bebek odasında Popçu Berkany ile görüntülendi. Berkay ile Asena Erkin’in lise yıllarında aşk yaşadığına ilişkin haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Firuze setinden hiç bir yerde bulamayacaklarınız Hey Canlı’da çok konuşuldu, çok çalışıldı ve şimdi ekrana gelmeye hazır. Hülya Koçyiğiyit üç kuşak kamera karşısında. Hey Canlı çok özel bir röportaja imza attı. Serdar Ortaç Türkiye’yi terk mi ediyor?

En özel haberler, en özel röportajlar, en çarpıcı görüntüler, gündeme damga vuran olaylar, dünya starları ve daha fazlası magazinin efsane programı Hey Canlı ile ekrana geliyor.

Kaliteden ödün vermeyen dopdolu içeriği, sanat dünyasının ünlü isimlerinin çok özel açıklamaları ve renkli dünyaya dair her şey Elif Ece Uzun'un sunumuyla “Hey Canlı”da sizleri bekliyor.