Hey Canlı / 28 Ekim

Ebru Yaşar’dan eski patronu İbrahim Tatlıses’le ilgili şok sözler. İbo ve Ebru Yaşar’ın 10 senedir süren mahkemesi neden bir türlü çözüme kavuşmuyor? Gülben Ergen’e saçlarıyla ilham veren Bade İşçil hangi dünya starına benzetilince mest oldu? Dünya güzelimiz Azra Akın yeni sevgilisiyle İstanbul gecelerinde yakalanınca neler oldu neler? Ünlü popçu Mustafa Sandal’ın Adana çıkarması. Kebap yedi, konser verdi, çok özel açıklamalar yaptı.  Modacı eşi Ahu Yağtu, “siyah giyen adam” Cem Yılmaz’ın giyim zevkini nasıl eleştirdi? Pop müziğin sevilen ismi Mustafa Ceceli’nin Azerbaycan çıkarmasında neler yaşandı? İstanbul gece hayatı eğlence dolu bir haftayı geride bıraktı. Funda Arar’dan Serdar Ortaç’a, Hande Yener’den Cenk Eren’e kadar ünlü isimlerin sahne aldığı konserlerde neler yaşandı neler? Konserler, açılışlar, İstanbul gece hayatından çarpıcı görüntüler, sürpriz aşklar, kaçamaklar ve daha neler neler...

En özel haberler, en özel röportajlar, en çarpıcı görüntüler, gündeme damga vuran olaylar, dünya starları ve daha fazlası magazinin efsane programı Hey Canlı ile ekrana geliyor.

Kaliteden ödün vermeyen dopdolu içeriği, sanat dünyasının ünlü isimlerinin çok özel açıklamaları ve renkli dünyaya dair her şey Elif Ece Uzun'un sunumuyla “Hey Canlı”da sizleri bekliyor.