Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
Onur Seyit Yaran
yaş 20
boy 187
kilo 78
yabancı dil İngilizce Almanca
meslek Öğrenci foto model
takip et
BİYOGRAFİ
20 yaşında. 1.87 boyunda ve 78 kilo. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi 3. sınıf öğrencisi. Spor yöneticiliği okuyor. Koyu bir Galatasaray taraftarı. Gelecekte ismi duyulan bir model olmak ve oyunculuk eğitimi ile aktör olmak istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best model'a katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Best Model'a katIıma amacım öncelikle modellikle baslayacak kariyerime iyi bir eğitim alarak oyunculukla devam etmek. Hazırlanış aşamam ise 4 aylık kati bir diyet ve sistematik disiplinli antrenman programıyla oldu. Bu süreçte uykuma beslenmeme ve antrenman saatlerime çok dikkat ettim ve istediğim sonucu aldım.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı? Avrupadaki bi cok uluslararasi profesyonel modelleri takip ediyorum ancak ozel olarak takip ettiklerim, Jon Kortejerena, Giovanny Bonamy ve Francisco Lachowski
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı? Genellikle beni motive eden her tarz sarkıyı dinlerim ama su aralar beni rahatlatan, nu-man o to.
  • Hangi takımı tutuyorsunuz? Koyu bir Galatasaray taraftarıyım, hatta kolumda küçük bir dövmesi bile var:)
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Milli bir satranç sporcusuyum ve sekiz yıl lisanslı futbol oynadım, ancak şu an sadece fitnessa agırlık veriyorum yinede sporun her branşı hoşuma gidiyor.
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? En büyük rol modelim David Beckham, onun hırsına azmine ve calışma isteğine hayranim. Aktif bir sosyal yasantısı olmasına rağmen tam bir aile babasI. Ayrica simdilerde cokta iyi bir fotomodel
  • Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Gelecekte tabii ki isterim ancak suanda kariyerime ve hedeflerime odaklıyım
  • Eğitim durumunuz nedir? Haliç Üniversitesi'nde spor akademisi 3.sınıf öğrencisiyim, spor yöneticiliği okuyorum.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Hedefim öncelikle adı duyulan bir model olmak, saygın işlerde saygın insanlarla beraber çalısmak, ondan sonra iyi bir oyunculuk eğitimiyle beraber diğer best modeller gibi aktorlüğe yönelmek.