Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
İrem Sülün
yaş 21
boy 180
kilo 52
yabancı dil İngilizce
meslek Öğrenci - Oyuncu
takip et
BİYOGRAFİ
21 yaşında 1.80 boyunda ve 52 kilo. Nişantaşı Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümü okuyor. Galatasaraylı. Best Model Of Turkey 2016 tacına sahip olmak en büyük arzusu. Ana haber spikeri olmak istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best Model'a katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Öncelikle yıllardır Best Model'in modellik camiasında önemini bildiğim için, model kavramında Türkiye'de en iyi platform olarak gördüğüm için bu yarışmaya katıldım.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı ? Doutzen Kroes, Alexis Ren, Victoria Beckham, Nick Bateman, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kenan İmirzalıoğlu, Funda Eryiğit
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı ? Bütün yeni çıkan trend şarkıları dinlerim. Müzik dinlemeyi ve dans etmeyi çok seviyorum. Yabancı pop deep house , arabesk, türk sanat müziği tüm parçaları seviyorum,d inliyorum. Ebru Gündeş-hayrandım, Imany-you will never know, Müzeyyen Senar- ben seni unutmak için sevmedim, Inkyz- rumba
  • Hangi takımı tutuyorsunuz? Galatasaray
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Düzenli olarak plates yapıyorum. Küçükken profesyonel basketbol oynadım. Voleybol ve futbolu seviyorum, bos zamanlarımda sık sık oynarım. Paten ve waveboard vazgeçilmezim. Yorgun olsam dahi kesinlikle vakit ayırıyorum. Beni rahatlatıyor ve stres atıyorum.
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? Hayranlık seviyesinde kimseye bağımlı olmadım. Fakat örnek aldığım insanlar oldu. Yabancı model Doutzen Kroes hem mesleki hem yaşam tarzı olarak çok beğeniyorum. Türk model olarak Deniz Akkaya ve Sinem Sülün'ü örnek alıyorum.
  • Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Doğru kişiyle tanıştığım zaman tabi ki de bir yuva kurmak isterim. Öncelikle kariyerim şuan ön planda,yapmak istediklerim ve hedeflerim var. Çocukları çok seviyorum. Her şey zamanı geldiğinde güzeldir.
  • Eğitim durumunuz nedir? Nişantaşı Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümü okuyorum. 4.sınıfa geçtim.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Yakın zamanı düşünürsem ilk önce Best Model Of Turkey 2016 tacına sahip olmak en büyük arzum, isteğim. Kariyerim ile ilgili hedefim ise size de bahsettiğim gibi ana haber spikeri olmak.