Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
Dilara Önbey
yaş 20
boy 180
kilo 57
yabancı dil İngilizce
meslek Öğrenci
takip et
BİYOGRAFİ
20 yaşında, 1.80 boyunda ve 57 kilo. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisi. Fitnessla ilgileniyor. . Öğrenebileceği her şeyi öğrenmek, kendisini geliştirmeyi, sürekli bir şeyler öğrenmek istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best Model'a katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Modellik, mankenlik benim küçüklükten beri içimde var olan bir şeydi. Yaşım ilerledikçe çevremdeki insanların sürekli yapsana, başlasana, başvursana gibi teşviklerinden sonra, aslında çok ani bir kararla başvurdum. Yarı finali geçmek için özel bir çabam olmadı açıkçası, olduğum gibi çıktım jürinin karşısına normal yürüdüm, soruları cevapladım ve yerime geçtim. Olabildiğince kendim gibi olmaya, doğal olmaya çalıştım sanıyorum ki bunun etkisi var.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı? Türkiye'den Tülin Şahin çok beğendiğim, başarılı bulduğum bir kadın. Victoria's Secret modelleri hemen hemen hepsini beğeniyorum fakat benim favorim Alessandra Ambrosio. Bir de kariyerinin sona ermeyeceğini düşündüğüm Kate Moss var. Şimdilerde çok popüler olan Cara Delevinge de bence başarılı bir şekilde ilerliyor. Dünya çapında başarılı olmaları onları takip etme sebebim.
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı? Gnash - i hate u, i love u
  • Hangi takımı tutuyorsunuz? Takım tutmuyorum.
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Fitness yapıyorum.
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? Annem. Bence annem mükemmel bir kadın, bir anne, bir eş ve bir arkadaş olarak da her konuda dört dörtlük bir kadın. Kendisi benim sadece annem değil aynı zamanda en yakın arkadaşım. Bu zamana kadar benim en büyük destekçimdi biliyorum ki bundan sonra da öyle olacak.
  • Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Ailenin bendeki yeri çok büyük ve şu zamanlar eğitimim ve kariyerimin ön planlarda olduğu zamanlar. Şuanda evlilik çocuk kavramlarını düşünmem pek sağlıklı değil, önemli bir kavram çünkü. Bu yüzden bunları zamanı geldiğinde düşüneceğim.
  • Eğitim durumunuz nedir? İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Yola çıktığımda içimde hep kendime güvenim vardı buraya kadar gelebileceğime inanıyordum. Bu aşamaya kadar gelebilmek geleceğimde belli bir şeyleri yerine oturttu, kafamdaki şeyler keskinleşti, soru işaretleri kalktı, artık ne istediğimi biliyorum. Her zaman karşıma zorluklar çıkabilir bunları düşünmemek hata olur ama ben bu yolda başarısızlıkları düşünmektense başarılarımı düşünerek devam edeceğim. Öğrenebileceğim her şeyi öğrenmeyi, kendimi sonuna kadar geliştirmeyi, sürekli bir şeyler katarak devam etmeyi düşünüyorum. Zorlu bir yol olsa da bu yola hazırım.