Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu Close
Show Tv Logo Best Model Logo Mobile Menu
Sinan Yılmaz
yaş 21
boy 189
kilo 81
yabancı dil İngilizce Boşnakça Makedonca
meslek Öğrenci - Fotomodel
takip et
BİYOGRAFİ
21 yaşında 1.89 boyunda ve 81 kilo. Galatasaraylı. Tenis, yüzme ve fitnessla uğraşıyor. Spor akademisi öğrencisi. Ülkemizin sayılı manken ve oyuncularından olmak istiyor.
SORU / CEVAP
  • Best Model'a katılma amacınız nedir? Yarı finali nasıl geçtiniz? Ülkemizde ve Avrupa’ da modellik ve oyunculuk alanında iyi bir kariyere sahip olmak yarı finali geçmemdeki en büyük etken kendime güvenim oldu. İnsan hayalindeki yerde kendini görebiliyorsa yolun yarısından fazlasını geçmiş demektir. Ben de kendimi hep finalde görüyordum bunun yanında antrenmanlarım çok sıkı bir şekilde devam etti. Beslenme, diyet programları, düzenli yüz ve vücut bakımları, kilo boy orantısı bunlar bana finalin kapısını açtı.
  • Takip ettiğiniz model ve oyuncu var mı? Takip ettiğim modeller Francisco lachowski, Jordan kale barrett, Marlon teixeira. Kendime idol aldığım model ise Lucky blue smith. Takip etiğim oyuncu ise Kıvanç Tatlıtuğ ve jason statham
  • Son zamanlarda sürekli dinlediğiniz bir şarkı var mı? Jessie j, Ariana grande, Nicki minaj- bang bang
  • Hangi takımı tutuyorsunuz? Galatasaraylıyım ama Alman panzeri Borussia Dortmund takımına da ayrı bir sempatim var.
  • Hangi sporu yapıyorsunuz? Spor akademisi öğrencisi olduğum için bütün spor dallarına vakit ayırıyorum. Fakat en çok vakit ayırdığım spor dalları tenis yüzme ve fitness.
  • Hayatta en çok hayran kaldığınız kişi kim? Neden ona hayransınız? Hayran kaldığım nadir kişilerden biri Rocky’ nin yazarı Sylvester Stallone… Hayran kalma sebebim ise Sylvester Stallone’ nin Rocky olma serüveni.
  • Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? Evlilik hakkında bir düşüncem yok. şuanda tek düşüncem iyi yerlere gelmek kariyer yapmak hedeflerim doğrultusunda ilerlemek istiyorum.
  • Eğitim durumunuz nedir? Spor akademisi öğrencisiyim lisans eğitimimin son yılı ales sınavına girdim yeterli puan aldım, bitirince yüksek lisansa başlayacağım.
  • Geleceğe dair hedefleriniz nelerdir? Gelecekte ülkemizin sayılı manken ve oyuncuları arasında olmak istiyorum. benden sonraki gelecek kuşaklara bir örnek olarak kalmak en büyük hayalim. ne yaparsak yapalım öldükten sonrada dünyada yaşamaya devam ediyoruz adımız bir şekilde burada anılmaya devam ediyor işte bu isimleri dünyadan silinmeyenlerden olmak ümidiyle teşekkürler.