BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Roman Havası'nda karakterleri tanıyalım

Bir döneme damgasını vuran ‘Cennet Mahallesi’, Erler Film’in yapımcılığında yeni adıyla bir kez daha hayat buluyor. ‘Roman Havası’ adıyla yakında yeniden Show TV ekranlarında başlayacak olan dizinin renkli oyuncu kadrosunun tanıtıldığı video, bugün Show Dünyası programında yayınlandı.

 

Show TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan Roman Havası’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

 

Yapımcılığını Erler Film’in,  proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise, Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor. 

 

Show TV’nin yeni dönemdeki merakla beklenen projelerinden birisi olan Roman Havası’nın kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında; Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, İlhan Daner, Galip Erdal, Mesut İzgi, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün ve Goncagül Narlı gibi usta isimler yer alıyor. 

 

Roman Havası, yakında Show TV ekranlarında olacak.

 

BÖLÜMLER
SAHNELER
FRAGMANLAR
HABERLER
OYUNCULAR
FRAGMANLAR
DAHA FAZLA GÖSTER