Güldür Güldür Show 354. Bölüm Fotoğrafları

İsmail çocukları Çiçek ve Ozan ile konuşurken onlara anlamsız tepkiler verir ve kendi zamanında her şeyin ne kadar zor olduğundan bahseder.

İsmail’in annesi Feride, İsmail’in kolejde okuduğunu ve güzel bir çocukluğu olduğunu söyleyince İsmail’in anlattığı gibi şeyler yaşamadığı ortaya çıkar. 

Terapist olan Mehtap terapi ücretine zam yapmaya karar verir. Güncel terapi ücretini duyan hastaların hepsi düzeldiğini ve terapiye ihtiyaçları olmadığını söyler.

Sonunda müşterisiz kalan Mehtap ise terapiye ihtiyaç duymaya başlar. 

İbrahim, İsmail, Hüseyin ve Fikri aslanlarla dövüştürülecek olan galdyöterlerdir. 

Sezar Hayati ve Kleopatra Jale bu dövüşü izlemek isterken gladyatörler halkı arkalarına alınca isyan çıkar. 

İsmail dedesinin mezarına mermer yaptırmak için Fikri ile yola çıkar.

İkili yolda ihtiyaçları nedeniyle farklı farklı dükkanlara girdiklerinde esnafın şovlarıyla karşı karşıya kalırlar.

Köyde yaşayan Mehtap evinin kapısını boyar. Nazlı nine ise bunun köye lanet getireceğini söyler. Boyalı kapı bir anda turistlerin gözde yeri olur ve herkes kapının önünde fotoğraf çektirmeye gelir. 

Gelen turistlerin artmasıyla köyde mekanlar açılır, zenginleşen köylülerin kimisi madde bağımlısı olmuş kimisi ailesini bırakmış köy dağılmıştır. Aklına Nazlı ninenin sözleri gelen Mehtap kapısını kırar.

Mesut’a gece vakti iş yerindeki bir kadın tarafından gelen telefon eşi Burcu ile arasında sorun olur.

Mesut ışığı kapatırken elektrik çarpar ve tekrar uyanıp zamanı geri sardığını farkeder. Ardından bunu defalarca yapan Mesut hiçbir şekilde tartışmadan haklı çıkamaz. 

Paşa, İbrahim’le anlaşamadığı için ondan pek hoşlanmaz. Yeter ve Çiçek, Paşa ve damadı İbrahim birbiriyle daha çok vakit geçirsinler diye kamp alanında onları yalnız bırakır. 

İbrahim Paşa’nın kamp talimatlarını yanlış anlar ve uygulayamaz. Paşa uyku tulumunda yatarken zehirli örümcek onu ısırır, İbrahim hiç düşünmeden zehiri emer ve Paşa’yı kurtarır fakat zehiri emerken fazla kan emince Paşa hastanelik olur.