Zahide Yetiş'le 332. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"nin 332. Bölümünde; Mustafa Civcir, Antalya'da bel, boyun ve tüm omurga hastalıklarını geleneksel yöntemlerle tedavi ettiğini iddia etti. Geleneksel yöntemler doğru mu? Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar yanıtladı. İlişki ve Evlilik Terapisti Selin Karacehennem’in konuk olacağı programda; kocasının kezzapla hayatını kabusa çevirdiği Zehra Elber’e tedavi yolları arandı. Kocası tarafından vurulan, bacakları ve kolları sakat kalan Arzu Boztaş’ın hikayesinin anlatılacağı “Zahide Yetiş’le”de gelin kaynana arasında yaşanan ibretlik çekişmenin içyüzü ve sonrasında yaşananlar açığa çıktı. Ayrıca bademcik ameliyatı sonrasında sesinde incelme meydana gelen Kasım Kanat’a tedavi yolları arandı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.