Güldür Güldür Show 227. Bölüm Fragmanı

Hayatını yalnızca beş kelime ile sürdüren İsmail’i, arkadaşları 8 yıl sonra fark edince nasıl bir tepki gösterecekler? İsmail gerçekten de hayatın şifresini çözmüş olabilir mi? 

Görgüsüz oldukları kadar da zengin olan kardeşler Naime ve Şevket’in bu seferki hedefleri kimler olacak? Yeni kiracıları fitness salonu sahipleri Burcu ve Feridun, Naime ve Şevket’le anlaşabilecekler mi? Naime ve Şevket aradıkları aşkı bu seferki kiracılarında bulabilecekler mi?

Yaralara merhem olan program “Yaralı Show” bu hafta hangi yaralı isimlere yer veriyor? Türk sanat müziği sanatçısı Kazım, program aracılığıyla derdini dile getirebilecek mi? 

Burcu’ya yazdığı şiirlerle açılmak isteyen Bilal, beden dersinde açılmak isterse ne gibi zorluklarla karşılaşabilir? Bilal’in annesinin aldığı eşofman takımı Bilal’in amacına ulaşmasına nasıl engel olacak? 

Tiyatro kursundan alacağı eğitimle büyük başarılara imza atacağına inanan Özge ve Çetin’in kurstaki ilk günleri nasıl geçecek? Tiyatro kursunun sahibi Mesut işinde gerçekten duayen mi?