Güldür Güldür Show 201. Bölüm Fragmanı

Güldür Güldür Show'un 201. Bölümünde; 

Hamile olduğunu annesinden saklayan Yeter, sırrını ne kadar sürdürebilecek? Bir araya geldiklerinde ortamdaki enerjiyi emen Dram Teyzeleri, gerçeği öğrendikleri zaman ne yapacaklar?
Boru döşemek için mafya babası Hayati’nin ofisine gelen İsmail usta ve Fikri, kendilerini nasıl bir durumun içinde bulacaklar? Mafya üyelerinin özlü sözlerle anlaşmasından bir şey anlamayan İsmail ve Fikri ne yapacak? 
 
İş gereği kutuplara gelen İbrahim, iftar için bulduğu buzul restoranda orucunu açabilecek mi? Eskimoların gelenekleri İbrahim’in sınırlarını ne kadar zorlayacak?
Aşk nedir? Tarihteki destansı aşkların bilinmeyen yönleri neler olabilir? İbrahim Taytaylı, Bilal Çardakçı ve Hayati Akın gibi uzman kadrosuyla aşkın en ince ayrıntısına kadar tartışıldığı programda, aşkın gerçekleri gün yüzüne çıkacak!
Adana Adliyesinde Hakim Hayati ve mübaşir Kudret, birbirinden ilginç davaları inceliyorlar! Davalılar Özge, Fikri, Çetin ve Bahadır ne gibi ilginç suçlar işlemiş olabilirler? 
Ev hanımı ve aynı zaman anne Naime, eşi Mesut ile hazırlığı mütevazi programda konuklar kimler? Ev Halkının üstlendiği programda konu başlıkları neler?