Güldür Güldür Show 163. Bölüm Fragmanı

Hayat eşini bu sefer Hindistan’da arayan Bilal’i nasıl sürprizler bekliyor? Bilal ve Sinemiçça’nın düğününe Sinemiçça’nın akrabaları hangi şok edici gelişmelerle gelecekler? Hintlilerin gelenekleri neler? Bilal Hintlilerin dans geleneklerine ayak uydurabilecek mi? Fenomen dizi Sambalı Konak’ta mutlu son nasıl olacak?

Merkezi bir konumda öğrenci evi nasıl olur? Ev sahibi öğrenci Mesut’un evinden şikayetçi olmasının sebebi neler? Tanımadığı adamların evde cirit atmasına Mesut ne tepki gösterecek? Evdeki bu adamlar kim? 

Ailesi için zor bir çocuk olan Bilal, doğum gününde Burcu’yu etkileyebilecek mi? İzlediği Amerikan dizilerinden özenip hayalindeki doğum günü partisini verebilecek mi? 

Tekstil işinden parayı bulunca edebiyat dergisi açan Bilal, dergisinden neden şikayetçi? Günümüz edebiyat dergilerinin sorunu ne? İşe genç edebiyatçılar almak Bilal’e nasıl bir sonuç doğuracak?

Yüklü bir meblağ taşımak ne kadar stresli bir iş olabilir? Hayatı boyunca biriktirdiği parayı bankadan çeken İsmail, bu parayı poşette taşımanın stresini yaşıyor! Eşi Yeter ile parayı sağ salim eve götürmeye çalışan İsmail, inşalara karşı güvenini yitirecek!