BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Yılmaz Gökgöz

SARP (YILMAZ GÖKGÖZ)

Can’ın arkadaşı… Yeni nesil mahalle gençlerindendir. Sosyal medya aracılığı ile disk atar, zamanın çetelerinin yerine geçmiş sanal dünyada kurdukları gruplarla çeteleşmiş gençlerden biridir.

Yılmaz Gökgöz Kimdir, Kaç Yaşında?

1997 yılında Bakırköy’de doğmuştur. Ortaokula kadar öğrenimini Güngören’de tamamladıktan sonra liseyi Bakırköy’de okumuştur. Lise yıllarında BBT( Bakırköy Belediye Tiyatroları)’nda izlediği oyunlardan sonra oraya daha sık gidip gelmiş ve lise bitiminde bu işi yapmak istediğine karar vermiştir. Konservatuara hazırlığını yine BBT’de yapan Yılmaz Gökgöz sınavlara girip ve Okan Üniversitesi’ni kazanmıştır. Okula başlamadan Talimhane Tiyatrosu’nda asistanlık yapmaya başlamış ve okulun ilk yılı boyunca devam etmiştir ve üniversite yılları başlamıştır. Bu sırada hocası sayesinde ilk dublajını Buğday(Grain) filmine yapmıştır. Ardından Emre Aydın’ın Sen beni unutamazsın adlı şarkısının klipinde oynamıştır.
Tiyatroda ilk defa Talimhanenin Ucuz Heyecanlar oyunu ile sahneye çıkmıştır. Emre Aydın’ın Beni vurup yerde bırakma klipinde de oynadıktan sonra okulunun ikinci yılında başka tiyatrolarda asistanlık yapmıştır. III. Richard, Şatonun Altında, Kayıp El, Çok Satanlar oyunlarında sezon boyunca asistanlığa devam etmiştir. Ardından Show Tv’nin yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Sarp karakterini canlandırmaktadır.