BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Gülin İyigün

GÜL (GÜLİN İYİGÜN)

Necati’nin ikinci evliliğidir. Otuzlu yaşlarının sonundadır. Evlendikten kısa bir süre sonra Necati vefat etmiştir. Çocuğunu 12 yaşına kadar tek başına büyütmüştür. Gül niyetini gizlemeyi iyi bilen, plancı ve karanlık bir kadındır. Aileye yakın olmaya çalışsa da Necati’nin ölümü ve sonradan yaşananlar onu bir yabancı haline getirmiştir.  

Gülin İyigün Kimdir, Kaç Yaşında?

18 Şubat 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.76 cm boyundaki güzel oyuncu, bu güne kadar bir çok dizi ve reklam filminde rol almıştır.

Oyunculuk hayatına ilk olarak birçok tanınmış firmanın reklam filmlerinde oynayarak başlayan İyigün , 2011 yılından itibaren reklam filmlerinin yanı sıra dizi projelerinde rol almaya başlamıştır.

2011 yılında ilk olarak Tek Başımıza adlı dizide rol alan oyuncu, Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna katılarak kariyeri için önemli bir adım atmıştır. Bu diziler dışında Galip Derviş, Yalan Dünya, Şehrin Melekleri dizilerinde gördüğümüz Gülin İyigün , son olarak Çocuklar Duymasın dizisi ile ekranlarda yerini almıştır. Oyunculuk kariyerinin yanında yoga eğitmenliği de yapmaktadır. Gülin İyigün, Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Gül karakterini canlandırmaktadır.