BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Her Şey Yolunda - 2. Bölüm

Banka soyguncusu tarafından rehin alınan Yasemin ne yapacağını bilemez. Selçuk Yasemin'i soyguncudan kurtarmak için kendi rehin alınmayı talep etse de soyguncu tarafından bu istek reddedilir. Bankada sıkışan Selçuk ve Yasemin ne yapacaklarını bilemezler. 
Diğer taraftan çarşı iznindeki ikinci sınıflar, çatıya çıkmış bir adamı ikna etmek zorunda kalacaktır ancak onları bekleyen şaşırtıcı bir süpriz vardır. Serap müdürün annesinin yemek teklifini kabul eden Sami Yavuz uygunlarsa bu yemek teklifini kabul ettiğini ve onlara gelebileceğini söyler. Bu haber ilk planda Serap müdürü mutlu etse de, Sami Yavuz'un yanında biri ile yemeğe gelecek olması Serap müdürü şaşırtır. 
Bu arada Yasemin'in babası kızının polis okulunda okuduğunu öğrenir ve kızını okuldan almak için okula gelir. Vakıf müdür bu konuda Yasemin'in babasına yardım edebileceğini söyler.Diğer taraftan mikser Batu ile birlikte çarşıda olan Vahap, Mikser'in ona hazırladığı bir sürprizle karşılaşır. 
Hamsi İdris ve Tırsak Kemal ise kendilerinden hoşlandığını düşündükleri iki kızın peşinden gitmeye başlarlar ancak onları da bir başka ilginç durum beklemektedir.
BÖLÜMLER
HABERLER
OYUNCULAR