Her Şey Yolunda - 13. Bölüm

Peri ve Selçuk çıktıkları romantik gezinin sonunda  kendilerini bir uçurumun kenarında arabanın içinde asılı kalmış bulurlar? Peki bu nasıl olmuştur?

Serap; Sami Yavuz ve fettan komşusu kara dul Keriman'ı sarmaş dolaş görmüş ve duruma anlam verememiştir. Oysa Sami Keriman'ın ağlarına düşmek üzeredir.

Tetik derste öğrencilerine ekip otosu kullanma taktik ve tekniklerini öğretecektir.
Vandam ise  Şakirin tuzaklarından kurtulmaya çalışacak ve tuzaklara yakalanan gene Vakıf müdür olacaktır.

Cem ve Peri arasında ki yakınlaşma ikilinin Selçuk ve Yasemin'i kıskanmasıyla birlikte bir ittifaka dönüşmek üzeredir, Selçuk Peri'nin kendisine neden tavırlı olduğunu anlamak için epey uğraşacaktır.

Öte yandan Serkan ve Dilek arasında ki arkadaşlığın biçimi değişmeye başlamış ve ikili farkında olmadan arkadaşlıktan öteye geçmeye başlamıştır.

Efe'den yüz bulamayan Süslü Nermin, geçen zaman içinde çok kötü davrandığı Batu'dan bir şekilde özür dilemenin yollarını aramaktadır. Batu ise Begüm'den geliyormuş gibi davranıp kandırdığı Hamsi İdris'i Begüm'e bir cevap yazması konusunda ikna etmekle uğraşmaktadır

Ekibimiz polis okulundan atılınca en büyük hayallerini yitirmiş ama hayata dair umutlarını capcanlı ayakta tutmaktadır.

Vakıf’ın bir hatası yüzünden üniformalarına veda etmek zorunda kalan Selçuk, Yasemin, Cem, Peri, Selim, Melek, Batu, Kemal, Begüm, Nermin ve Serkan; “HER ŞEY YOLUNDA” Güvenlik Şirketi çatısı altında yine hep beraber, yepyeni maceralara yelken açıyorlar. Hepsi birbirinden farklı özelliklere ve karakterlere sahip olan gençlere bir de sosyetenin renkli siması Eda da katılınca bomba gibi ekip haline geliyorlar.

  • YapımLimon Yapım
  • YapımcıHayri Aslan
  • YönetmenÖmer Uğur
  • SenaryoCaner Güler