Melih acı gerçekle yüz yüze! Deniz Yıldızı 1. Bölüm

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği “Deniz Yıldızı” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Cantuğ Turay, Begüm Topçu, Meltem Baytok, Serhat Nalbantoğlu, Artemis Karaman Alkoç, Tuan Tunalı, Nermin Uğur, Yıldırım Şimşek ve İlay Tiryaki Belman rol alıyor.

 

Gürsel Ateş, Ayşe Tügen, Nujin Yıldız ve Ayşegül Yılmaz’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Pınar Uysal, Redife Zerener ve Deniz Aydenk kaleme alıyor.

 

Deniz Yıldızı’nın 1259. bölümünde; Oğlu Emre'nin sünnet düğününde yıllar sonra annesi ve babasıyla bir araya gelen Melih, hayatı boyunca özlemini duyduğu büyük aileye kavuşacak mı? Yıllar sonra hapisten çıkıp eski aşkı İkbal'in karşısına çıkan Orhan, kızı Ayşe'nin ve İkbal'in güvenini kazanabilecek mi? İkbal'in yaptıkları sayesinde istemediği bir üniversiteyi kazanan Ayşe, eğitimi ile Yusuf arasında bir tercih yapmak durumunda kalacak. Sünnet düğünü sonunda yaşanılan tatsız bir olay sonucunda Melih, kendisini şoke edecek hiç bilmediği bir gerçekle yüz yüze gelecek.

 

Tutkunu olduğunuz Deniz Yıldızı, Eylül ayından itibaren Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini Cantuğ Turay, Begüm Topçu, Meltem Baytok, Serhat Nalbantoğlu, Artemis Karaman Alkoç, Tuan Tunalı, Nermin Uğur, Yıldırım Şimşek ve İlay Tiryaki Belman’ın paylaştığı Deniz Yıldızı’nda heyecan dinmiyor. Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği günlük dizi Deniz Yıldızı yakında efsane bölümleriyle Show TV’de…

  • YapımFOCUS FİLM
  • YapımcıNİLGÜN SAĞYAŞAR
  • YönetmenGÜRSEL ATEŞ, AYŞE TÜGEN, NUJİN YILDIZ, AYŞEGÜL YILMAZ
  • SenaryoPINAR UYSAL, REDİFE ZERENER, DENİZ AYDENK