Zahide Yetiş'le 260. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün Kadın hastalıkları, kısırlık ve tüp bebek tedavisinin tüm detayları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hakan Özörnek ile evdeki mutfak malzemelerinden yapılabilecek birbirinden özel güzellik tarifleri Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya ile çocuklarımızı ishal yapan korkunç virüs ne, bağışıklık sistemi neden ve nasıl çöker, burun tıkanıklıklarında neler yapılmalı konuları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Mamur ile konuşuluyor. Son olarak Uzman Psikolog Ramazan Şimşek ile ise çocukları nasıl sevmek gerekir, çocuklardaki şiddet eğilimi nasıl önlenir, dikkat eksikliği nasıl tedavi edilir ve internet, tablet ve telefon bağımlılığı çocukların psikolojisini ve beynini nasıl etkiliyor konuları masaya yatırılıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.