Bu Sabah 352. Bölüm

Bu Sabah'ın 352. Bölümünde; Başvurular başladı. Ev sahibi olmak isteyenler yeni konut projelerine akın etti. İlk evini almak isteyen orta gelirli, hem hesaplamalarını yapıyor hem de kafasındaki bütün sorulara yanıt arıyor. Projele başvurular dün başladı ama pek çok vatandaş kararını verdi. Aylık taksitlerin bir kısmını üç yıl boyunca geri ödeme şartıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı üstlenecek.

Mine Kocadağ evli ve 1 çocuk annesiydi. İddiaya göre 2 sevgilisi vardı. Kocası bu durumu öğrenince genç kadın o akşam ortadan kayboldu. Mine Kocadağ'ın kaybolmasında bütün oklar kocası Mithat Kocadağ'ı gösterdi. Mithat Kocadağ, evi terk ettiğini söylese de abi Tayfun Koç'un başka iddiaları vardı. Arama çalışmalarında çember daraldı. Taraflar Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de yüzleşti. Polisler, Mithat Kocadağ'ın telefon sinyalini inceliyor. 

Ebru Akel ve Murat Güloğlu'nun sunumuyla ekrana gelen programda Türkiye’den ve dünyadan haberler, gerçek hayat hikâyeleri, özel gündem başlıkları ve daha fazlası hafta içi her gün sizlerle.

ÖNE ÇIKANLAR