Damat Bayıldı'da sürpriz evlilik teklifi!

Damat Bayıldı'nın 23. Bölümünde; günün yarışmacıları Karadenizli Emine Hanım ve gelini Elif Hanım oldu. Yemek yapımının ardından damat adayı Fevzi üstünde "Benimle evlenur misun?" yazılı bir pankartla stüdyoya girdi. Ardından yanında getirdiği balonun içinden çıkan pırlanta yüzük ile Fevzi Bey, Elif Hanım'a evlilik teklifinde bulundu. Elif Hanım teklife "evet" cevabını verdi. 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!