"Gittiğim her yere seni mi götüreceğim!"

Damat Bayıldı 31. Bölümünde; günün yarışmacıları Songül Hanım ve Gülnaz Hanım arasında gerginlik oluştu. Damat Ferdi Bey, gittikleri tatile annesini Gülnaz Hanım'ı çağırmaması üzerine alınan Gülnaz Hanım programda bunu dile getirince ipler daha da gerildi. Songül Hanım, kayınvalidesine "Gittiğim her yere seni mi götüreceğim" diye çıkıştı.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!