"Gittiğimiz her yere kayınvalidem de geliyor!"

Damat Bayıldı 22. Bölümünde; programa katılan anne-kızın birbirlerine düşkünlüğü şaşkınlık yarattı. Kızı Huriye'den bir an bile ayrılamayan Şerife Hanım, damadı Samet Bey'i usandırmış durumda. Samet Bey, kayınvalidesinin bir an bile yalnız bırakmamasından ve gittiği her yere gelmesinden yakındı. Kayınvalidesi ile anlaşamadığını da belirtti.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!