Eşinden Songül Hanım'a gelinlik sürprizi!

Damat Bayıldı'nın 24. Bölümünde; hafta finaline bir gün kala Songül Hanım ve kaynanası yarıştı. Songül Hanım'ın 20 yıl önceki düğününden bir fotoğraf gösterilince maddi durumlarının iyi olmadığı için kendisine ait bir gelinlik giyemediğini söyleyen Songül Hanım duygusal anlar yaşadı. Damat Ferdi Bey ise stüdyoya elinde yeni bir gelinlikle gelerek eşine büyük bir sürpriz yaptı.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!