Demet Akbağ ile Çok Aramızda 14. Bölüm Fragmanı

Demet Akbağ ile Çok Aramızda ekibi ünlüleri şakalamaya devam ediyor. Çok Aramızda ekibinin yeni şakazedeleri Yeşim Salkım, Merve Özbey, Halil Sezai ve Zafer Algöz olacak. Demet Akbağ ile Çok Aramızda kahkaha dolu yeni bölümüyle 25 Mayıs Cuma akşamı 20.30'da Show TV'de!

Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapıyor!

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı!