Kaan Yıldırım

Klavye Delikanlıları / Kerem Topuz (Kaan Yıldırım)

28 Yaşında.
Memleketi Bulgaristan.
Yabancı dili “Havar yu navar yu” kıvamında. Türkçesini bildiği 20 kelime ile yetinecek kadar mütevazi.
Medeni durumu karışık. Atarlı bir partner. Yanlış tercihlerin kurbanı. İçindeki safı görecek kızı bir türlü bulamıyor. Arabesk MODE ON.
Sosyallik seviyesi mecburi konuşkan. Çenesi düşük.
İç durumu kısa yoldan köşeyi dönmek arzusuyla yanıp tutuşmaktan hallice.
Öğrenim durumu açık öğretim İşletme. Askerliği yok.
Gündüz sütçü-peynirci, akşam korsan taksi, gece TROL.
Favori kelimesi ise dilinden düşüremediği “BABOŞ” tur.

En az Bayram kadar sıkıntılı bir aile yapısı mevcuttur. Pısırık ve kimseye laf geçiremeyen bir babaya, otoriter ve dediğim dedik olmaya çalışan bir anneye sahiptir. Agresifliği ve sorgulayıcılığı buradan gelir. İlişkilerden korkuşu annesinden, hayattan korkusu ise babasına benzemekten gelir.

En yakın arkadaşı aşağı yukarı aynı kaderi paylaştığı Bayram’dır. Hayatta en değer verdiği varlık ise kardeşi Tahir’dir. Her kardeşin böyle birabim olsun diyeceği türden bir abi ve Hikayemize tat katacak bir “abi-kardeş” hikayesi.

Kerem’in hayali ise bir sürü plaka sahibi olup oturduğu yerden para saymaktır.

Kaan Yıldırım kimdir? Kaç yaşında?

1986 doğumlu Kaan Yıldırım, Londra’da Brunel Üniversitesi Pazalama bölümünde eğitim aldı. Ardından oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Kaan Yıldırım ilk kez Kayıp dizisinde yer aldı. Televizyonda Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri yapımlarında oynadı. Yok Artık ve Ümmü Sıbyan: Zifir filmlerinin yapımcısı olan oyuncu Yok Artık 2 filminin hem yapımında hem de oyuncu kadrosunda yer aldı. 2017’de vizyona giren Bölük filminin başrol oyuncularından Kaan Yıldırım Klavye Delikanlıları’nın Kerem’i olarak izleyici karşısına çıkacak. 

Kaan Yıldırım